Wederom een heerlijk avondje gehad. Carpaccio om te smullen, goeie tomatensoep, en de snitzel en eend waren om je vingers bij af te likken! Heerlijk! Tot de volgende!
Heerlijk gegeten en perfecte service. Herleef goed!
Ik was hier om heerlijk te eten en te vieren samen met mijn vrouw waarmee ik 1 dag getrouwd bent. Drankjes die wij graag lusten had ik van tevoren doorgeven zodat mijn vrouw verrast wordt bij binnenkomst. Geweldig ontvangst en alles is perfect verlopen. Complimenten van ons voor de goede service en heerlijke eten. Mooie locatie die wij aanbevelen. Volgende kwamen we nog een keer terug voor een lekkere bruch.
Top geholpen, heerlijk gegeten. Ik heb een maagverkleining en de jongedame die ons hielp dacht echt mee en bood vele mogelijkheden aan.. ze heeft er voor gezorgd dat wij een hele fijne avond hebben gehad. Perfect!