Met de opening van Restaurant-Brasserie-Loungebar Gozar wordt aan de Kraaineststraat 107 in Erpe-Mere een nieuwe stap gezet naar culinaire topverwenning. Gozar, wat Spaans is voor genieten, dekt helemaal het DNA van het huis.
Chef Wim Van Damme en zijn levenspartner Stephanie Van Thournout ontvangen u vanaf 16 mei in een decor dat gemaakt is om te genieten. Ten huize Gozar kan dat zowel in het restaurant, de brasserie-afdeling als in de loungebar. Het ruime terras met uitkijk op een oase van groen is een andere troef die Gozar maakt tot wat het is: een toplocatie.
Chef en ‘Deiremonteneir’ Wim Van Damme kent de klappen van de zweep. Koken en culinair verwennen vormen zijn passie. Al meer dan twintig jaar staat hij achter het fornuis en bouwde hij zich een reputatie van topchef op in restaurant Camargue, waar hij samen met zijn levenspartner Stephanie garant stond voor kwaliteit en een correcte service. Wim en Stephanie nemen hun rijke ervaring mee naar hun nieuwe zaak restaurant Gozar, waar de gerechten extra verfijning meekrijgen.
Het fijnproeversmenu is een vaste aanrader, maar chef Wim wil daarnaast zijn gasten verwennen met een verfijnde kaart die zowel de vlees- als de viseters op hun wenken bediend. Gozar serveert tevens een dagschotel terwijl in de brasserie spaghetti, vol-au-vent en salades de klassiekers vormen. De chef en zijn team verzorgen tevens uw zaken- en privélunchen.
In de loungebar is genieten van een goed glas het ordewoord en voor rokers werd een aparte rokersruimte ingericht. Op het gezellige terras snuif je niet alleen de frisse geur van de groene omgeving op, ook de smaakpapillen worden er geprikkeld met verse wafels en pannenkoeken. Maar een ijsje kan er evengoed.
Gozar wil zijn klanten niet alleen culinair verwennen, ook qua openingstijden legt de zaak de lat hoog door zeven dagen op zeven paraat te staan vanaf 11.30 uur. Op vrijdag 16 mei 2014 gaan de deuren van Gozar aan de Kraaineststraat 107 in Erpe-Mere officieel open voor het publiek. Er is een ruime parking.